Yeelight Inteligentne oświetlenie w moim domu

Elastyczna taśma LED Daje niesamowite możliwości wyboru koloru oświetlenia –możesz wybierać z całej palety RGB i różnych trybów kolorystycznych. Steruj światłem ze swojego telefonu – inteligentna taśma LED jest kompatybilna z Apple Home Kit, Alexą, Siri Shortcuts i asystentem głosowym Google. Może zostać również zintegrowana z innymi urządzeniami w domu. Wszystko jest łatwe w montażu, wystarczy usunąć wierzch i przykleić diody w odpowiednie miejsce.

Dekorowanie domu i aranżacja taśmy Led

Oświetlenie Led i nowoczesna technologia stają się już powszechne w większości domów. Najczęściej wykorzystujemy je kupując żarówki lub właśnie dekorując dom taśmami oświetleniowymi. Zaletą takiego oświetlenia jest energooszczędność i szybkość wykorzystania. Dzisiaj chciałbym przekazać wam mój kolejny pomysł na udekorowanie domu , oraz wprowadzenie do pomieszczeń inteligentnych nowoczesnych rozwiązań świetlnych.

Oświetlenie pokoju dziennego – salonu

Nie da się ukryć, że oświetlenie w salonie jest bardzo ważne o czym wspominałem już kiedyś w jednym z poprzednich postów ,jest to miejsce gdzie oglądamy TV, zapraszamy gości i odpoczywamy. Lubię nadawać klimat temu pomieszczeniu zdobię oświetleniowymi taśmami Led meble a także umieszczam lampy i dostosowuję górne oświetlenie. Jeżeli chodzi o taśmy Led jest tutaj wiele opcji, pozwalają one oświetlić meble i ściany w różnych kolorach – na niebiesko, zielono czy fioletowo.

Sypialnia – miejsce na odpoczynek

Sypialnia to moje miejsce spokoju, nie lubię w tym pomieszczeniu jasnego światła. Staram się tworzyć tutaj ciepłą, odprężającą atmosferę. Rozwiązania Led bardzo dobrze się tutaj sprawdzają. Bardzo spodobał mi się sposób wykorzystania technologii LED jako podświetlenie zagłówka łóżka sypialnianego. Pomysłów jest wiele, możemy także podświetlić szafę czy lustro. Inteligentnym rozwiązaniem jest to że za pomocą telefonu mogę rozjaśnić światło i przyciemnić a także wyłączyć. Jest to praktyczne rozwiązanie,bardzo już technologiczne. Planując instalację elektryczną w sypialni warto umieścić dodatkowe wyłączniki przy łóżku lub nad nim. Wygodne jest też sterowanie oświetleniem LED za pomocą pilota lub właśnie telefonu dzięki któremu można natężenie światła zwiększyć, zmniejszyć lub np. przełączyć kolor, warto skonsultować wszystko z elektrykiem 🙂 Oto kilka moich pomysłów na oświetlenie w salonie oraz sypialni zobaczcie na zdjęciach: Ja kupiłem całe oświetlenie na stronie https://yeelight-polska.pl/tasmy-led/ polecam wszystko działa dobrze i sprawnie

W salonie umieściłem lampy pod telewizorem na szafce
Mogę w każdej chwili włączyć i wyłączyć lampy telefonem
Podświetlenie ma rożne kolory
W sypialni oświetlony został nagłówek łóżka
Wszystko działa za pomocą tego urządzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *