Odkurzanie jest jedną z tych koniecznych i chyba mniej przyjemnych czynności które trzeba wykonać. Nikt nie chce tego robić, ale wszyscy musimy, przynajmniej jeśli chcemy, aby nasze domy były czyste. Oczywiście pomocne jest posiadanie świetnego nowoczesnego odkurzacza. Dobre urządzenie może znacznie ułatwić życie. W sklepach internetowych czy stacjonarnych istnieje wiele różnych odkurzaczy: odkurzacze pionowe, odkurzacze ręczne czy tradycyjne. Wszystkie wymagają jednak sporo pracy z naszej strony. Jeśli masz bardzo duży dom wiesz, jak męczące jest sprzątanie wielu pomieszczeń. Świetnym rozwiązaniem jest robot samojezdny Odkurzacze te są bardzo wydajne, ale i skuteczne. Ja akurat mam okazję testować odkurzacz samojezdny marki Tefal.
CZYM JEST ODKURZACZ SAMOJEZDNY- Zwykły odkurzacz jest zwykle wyposażony w kółka, dlatego musisz go ręcznie przesuwać. Może to być dość uciążliwe. Możesz zaoszczędzić wysiłek i energię, używając odkurzacza z własnym napędem i sterowaniem aplikacją telefoniczną. Po prostu włącz go i pozwól mu samodzielnie poruszać się po pokoju, wszystko widzisz na aplikacji.
MAGIA APLIKACJI- Robot ma wbudowaną integrację z aplikacjami, korzystam z telefonu IPhone i nie mam z tym problemu, wszystkie aplikacje działają sprawnie. Pozwala mi to kontrolować urządzenie ze smartphone cały czas. Podoba mi się taka opcja planowania sprzątania, fajna jest też możliwość monitorowania żywotności baterii.
FUNKCJA MOPOWANIA-Mój robot jest świetny bo wykorzystuję inteligentną opcję elektronicznej pompy wodnej i systemu zbiornika – odkurza i mopuje, a to mi się bardzo podoba :):):)
Uważam, że jest to bardzo przyjemne urządzenie-budżet jaki należy na nie przeznaczyć to około 1200-1300 złotych. Za tą kwotę możemy już zakupić dobre odkurzacze z fajnymi funkcjami https://tefal24.pl/products/112/1057,robot-sprzatajacy-tefal-explorer-s60-4w1-rg7447

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *