Leszno. Panie w centrum miasta na Dzień Kobiet otrzymały kwiaty. Wręczał je Michał Lembicz, finalista Mistera Polski, model i aktor ZDJĘCIA

Z okazji Dnia Kobiet Michał Lembicz, finalista konkursu Mister Polski 2017, model oraz aktor z Leszna, postanowił sprawić paniom przyjemność. 8 marca 2021 roku w godzinach porannych na rogu ulicy Kościelnej, Słowiańskiej i Rynku rozdawał kwiaty z okazji Dnia Kobiet.

Leszno – Dzień Kobiet 2021

8 marca 2021 roku z okazji Dnia Kobiet Michał Lembicz z Leszna, postanowił sprawić paniom przyjemność i obdarował je tulipanami. Nie była to jego pierwsza tego typu akcja związana z Dniem Kobiet.

– Cztery lata temu wpadłem na pomysł, że po prostu zrobię coś miłego, a że akurat zbliżał się Dzień Kobiet, więc stwierdziłem, że rozdam kwiatki. To przecież nic wielkiego, a może poprawić humor. Później miałem trzy lata przerwy. Już w poprzednim roku chciałem umilić paniom ten dzień, ale przez pandemię zrezygnowałem. W tym roku stwierdziłem, że jakoś się zabezpieczę – mam rękawiczki i maseczkę. Była to spontaniczna decyzja, na którą wpadłem dosłownie wczoraj. Mamy czas, jaki mamy i wszyscy żyją w pędzie i jeśli mogę tym kwiatkiem i życzeniami sprawić uśmiech na twarzach pań, to czemu nie – wyjaśniał Michał Lembicz.

Leszczynianki z wdzięcznością i radością przyjmowały tulipany oraz życzenia, którymi obdarował je model.

– Od lat nie otrzymałam kwiatka, jest więc to dla mnie niezmiernie miły gest. Bardzo dziękuję temu panu, ponieważ poprawił mi humor i cieszę się, że pamięta o Dniu Kobiet i postanowił wyjść do nas, aby sprawić nam przyjemność – mówiła jedna z leszczynianek.

Jakie życzenia z okazji Dnia Kobiet skierował Michał Lembicz?

– Życzę wszystkim paniom, aby każdego dnia były uśmiechnięte i zdrowe, a ich druga połówka nieustannie ich wspomagała – dodaje Michał Lembicz.

pełny artykuł i źródło zaczerpnięte ze strony https://leszno.naszemiasto.pl/leszno-panie-w-centrum-miasta-na-dzien-kobiet-otrzymaly/ga/c1-8171815

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *