myPhone Now eSIM jest wyposażony w 6-calowy ekran HD+ IPS typu teardrop obejmujący 80% przedniej powierzchni urządzenia, ośmiordzeniowy procesor Helio P22 1.8 GHz, 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia o dodatkowe 256 GB dzięki karcie MicroSD. Smartfon posiada główny aparat z trzema obiektywami, w tym 13 Mpx wspierany przez software aparatu i sztuczną inteligencję ulepszającą zdjęcia. Przedni aparat z kolei oferuje matrycę 8 Mpx. Podczas testu zwracałem szczególną uwagę na wyświetlacz, czas ładowania i jakość zdjęć. Czy jest coś co mnie szczególnie zaskoczyło albo wręcz odwrotnie rozczarowało o tym dowiecie się tego w tym poście.
Obudowa: Niebieska bez zastrzeżeń, fajnie wyglądający na niej aparat.
Głośność: Telefon dobrze odtwarza muzykę i jest dość głośny, w zestawie są także słuchawki.
Wyświetlacz i ekran: Smartphone ma wyświetlacz 6 calowy w jakości HD, według mnie wyświetlacz jest bardzo ok, kolory są wyraźne. Możemy zmienić natężenie jasności i ciemności, w słoneczny dzień telefon też daje radę. Podoba mi się też interfejs ekranu i menu.
Bateria: Chociaż telefon ładuje się dość długo, to akumulator też utrzymuje się przez dłuższy czas nawet przy korzystaniu z Internetu, wydaje mi się że żywotność baterii może być dobra ale o tym przekonamy się przy użytkowaniu.
Aparat: Uważam, że aparat jest bardzo ok, zdjęcia nie odstają jakością od tych w droższych modelach, kolorystyka i wyrazistość zdjęć prawidłowa. Warto dodać, że aparat ma 3 obiektywy. Jedyne moje zastrzeżenie budzi nagrywanie filmików, mam wrażenie że tutaj jakość jest już słabsza.

eSIM to wbudowany moduł, który umożliwia w sposób zdalny i natychmiastowy uruchomianie usług
operatorskich (od operatora, który oferuje eSIM). W efekcie, aby wykupić taryfę czy transfer
danych nie trzeba fizycznie iść do salonu operatora, a wszystko to można zrobić on-line.
Powinni to docenić Ci, którzy wiele podróżują, lubią nowinki technologiczne i cenią oferty szyte na miarę, żyją tu i teraz. Aby sprawdzić jak działa eSIM warto skorzystać z voucher Airalo znajdujący się w opakowaniu.
Ważnym aspektem tego rozwiązania jest także aspekt ekologiczny – brak plastiku przy produkcji SIM, brak opakowań – czy ograniczenie śladu węglowego związanego z fizyczną dystrybucją kart SIM do użytkowników końcowych.


Telefon kosztuje 699 zł. Jak na smartphone który jest dość dobry, ma fajny aparat to cena jest bardzo korzystna. Dedykowałbym ten telefon młodym ludziom, którzy stawiają na jakość i cenę. Będę na bieżąco dodawał tutaj wrażenia z dalszego korzystania Telefon możecie zakupić tutaj:

Przy okazji: ruszyła bardzo dobra promocja na model. Teraz przy jego zakupie można zgarnąć kartę zakupową sodexo o wartości 100 zł na dowolne zakupy.
Polecam:

https://www.myphone.pl/promocja-wakacje-z-myphone-2021/

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=183283663800441&id=100063564247971

https://sklep.mptech.eu/sma002503.html
Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *