Wcale się nie dziwię popularności płyt indukcyjnych w coraz większej ilości domów. Wiele płyt łączy w sobie piękno i użyteczność zarazem. Stworzyłem w mojej kuchni styl nowoczesny, staram się aby wszystkie sprzęty były mega profesjonalne, a cały design kuchni kojarzył się z czymś świeżym i nowym. 
Tym nowoczesnym tropem poszła właśnie marka Kernau projektując linię sprzętów, dzięki którym nawet w domu gotować możemy wygodnie i wydajnie, uzyskując efekt na jakim nam zależało- jak szefowie kuchni.


Jeżeli chodzi o wygląd to lubię czarne płyty! Chociaż wydawać by się mogło, że czarne płyty są trudniejsze w utrzymaniu to ja mam inne zdanie na ten temat :).Przecieram ściereczką i od razu „akcja błysk”, staram się dbać o to aby kuchenka  zawsze była regularnie czyszczona. A do tego taki czarny „design” kuchenny wygląda bardzo elegancko. 
W mojej kuchni często gotuję raczej szybkie dania jednogarnkowe, mój ograniczony czas sprawia że muszę działać szybko i sprawnie. Tu z pomocą przychodzą łatwo nagrzewające się pola grzewcze. Technika idzie do przodu, płyta Kernau ma już wyświetlacz, na którym widzę które pola są aktywne.
Bardzo podoba mi się technika płyty jest łatwa i intuicyjna – łatwa do sterowania. 
Bardzo polecam i odsyłam was na stronę Kernau
https://www.kernau.com/produkt/plyta-indukcyjna-kih-6434-4b.html


FUNKCJE:
DOUBLE BOOSTER

Użytkownik ma do dyspozycji aż 2 poziomy mocy dla funkcji Booster. Możemy zwiększyć moc o 10% lub nawet 40% względem najwyższego poziomu mocy. Funkcja umożliwi Ci podgrzanie potraw lub zagotowanie wody w bardzo krótkim czasie. Użytkownik może sam zdecydować, jak szybko chce podgrzać konkretne danie.


FUNKCJA GRILL
Dzięki tej funkcji możesz w pełni cieszyć się potrawami przygotowanymi na patelni grillowej bądź w żeliwnym grillu. Płyta posiada czujnik temperatury, a jego zadaniem jest ochrona pola grzejnego, na którym umieszczony jest grill. W momencie, gdy czujnik wykryje zbyt wysoką temperaturę na polu grzejnym, reguluje ją automatycznie, aby nie doprowadzić do przegrzania i uszkodzenia płyty.


FABRYCZNY OPIS
Opis Produktu
KIH 6434-4B
 
Płyta indukcyjna marki Kernau została zaprojektowana z myślą o użytkownikach ceniących sobie wygodę i innowacyjność. Urządzenie wyposażono w wiele przydatnych udogodnień, takich jak na przykład automatyczne wykrywanie garnka czy automatyczne uruchamianie pola Bridge. Urządzenie samo wykryje, które dwa pola powinny zostać połączone i włączy sterowanie dla nich.  Sterowanie typu Slider to gwarancja wygody i szybkiego bezpośredniego dostępu do wybranego poziomu mocy. Płyta posiada zabezpieczenie przed ewentualnym poparzeniem się. Wskaźnik ciepła resztkowego informuje o tym, które pole jest nagrzane. Urządzenie, poza niezaprzeczalną funkcjonalnością, cechuje się także estetycznym nowoczesnym wyglądem, na który pozytywnie wpływa czarna powłoka Black Udercoat. Dzięki niej elementy instalacji nie są widoczne nawet w mocnym oświetleniu. Funkcja Auto Stop zabezpiecza przed uszkodzeniem płyty w razie przypadkowego jej włączenia, długiej przerwy w pracy, wylania płynu na panel sterowania lub przegrzania. 12 poziomów mocy pozwoli użytkownikowi dostosować intensywność podgrzewania.

Specyfikacja techniczna
WZORNICTWO
SZKŁO CERAMICZNETAK
OZNACZENIA NA SZKLE W KOLORZE ANTRACYTTAK
SZLIFOWANE KRAWĘDZIE TYPU CTAK
FUNKCJONALNOŚĆ
STEROWANIE TYPU SLIDERTAK
TIMERTAK
BOOSTERX4
DOUBLE BOOSTERX4
BRIDGEX2
AUTOMATIC BRIDGEX2
AUTOMATIC POT DETECTIONTAK
FUNKCJA AUTO POWERTAK
FUNKCJA GRILLTAK
BEZPIECZEŃSTWO
WSKAŹNIK CIEPLA RESZTKOWEGO4
FUNKCJA STOP&GOTAK
FUNKCJA AUTO STOPTAK
POZYCJA STAND BYTAK
FUNKCJA CHILD LOCKTAK
FUNKCJA KEEP WARMTAK
FUNKCJA CHEFTAK
TEMPERATURA AUTOMATYCZNA70°C
POLA GRZEJNE
ILOŚĆ POZIOMÓW MOCY12
LEWY PRZÓD / BOOSTER2100 W/ 2300 W/3000 W
LEWY TYŁ / BOOSTER2100 W/ 2300 W/3000 W
PRAWY PRZÓD / BOOSTER2100 W/ 2300 W/3000 W
PRAWY TYŁ / BOOSTER2100 W/ 2300 W/3000 W
INSTALACJA
INSTALACJA 400 VTAK
INSTALACJA 230 V (PO ODPOWIEDNIM ZMOSTKOWANIU)TAK
PARAMETRY TECHNICZNE
WYMIARY (S X G)590 X 520 MM
OTWÓR MONTAŻOWY (D x G x W) + SZKŁO 4 MM560 X 490 X 51,5 MM
MOC CAŁKOWITA9200 W
TYP

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *